مودم gsm برای ارسال پیامک

با سخت افزار ارسال پیامک انبوه و سیم کارت می توانید تبلیغات موثر داشته باشید.

دانلود نسخه نمایشی

معرفی مودم ارسال پیامک با سیم کارت | مودم ارسال اس ام اس | سخت افزار ارسال پیامک انبوه

شرکت فراجهش از سالی که شروع به فعالیت کرد از مودم های ارسال پیامک زیادی استفاده کرده است که در این مقاله به معرفی آنها می پردازیم. در زیر از جدید ترین مودم ارسال پیامک با سیم کارت را به شما معرفی می کنیم تا قدیمی ترین مودم ارسال sms. البته غیر از مودم های ارسال پیام کوتاه که در زیر معرفی شده است، مشتریانی بودند که خودشان دانگل ارسال پیامک را داشتند و از طریق تست مودم ارسال اس ام اس، قابلیت کارایی آن را آزمایش کرده اند و نرم افزار ارسال پیامک انبوه با سیم کارت را از ما از طریق ایمیل دریافت کرده اند.

دانگل ارسال اس ام اس زایکسل

می خوام یه مودم ارسال پیامک دیگری غیر از دی لینک به شما معرفی کنیم، این دانگل ارسال sms تولید شرکت زایکسل می باشد. قیافه این دانگل ارسال پیامک کاملا مشابه مودم ارسال پیامک با سیم کارت شرکت دیلینک D-link می باشد. تنظیمات و نرم افزارش هم فرقی با جی اس ام مودم دیلینک ندارد. در داخل مودم ارسال پیامک انبوه زایکسل سیم کارت قرار می گیرد و از طریق پورت usb به کامپیوتر وصل می شود.بهتر است gsm مودم ارسال پیامک زایکسل را به پورت usb پشت کیس کامپیوتر وصل کنید تا عملکرد بهتری داشته باشد. وقتی دانگل ارسال اس ام اس زایکسل به کامپیوتر متصل شد بصورت خودکار نرم افزار مودم ارسال اس ام اس توسط کامپیوتر شناسایی می شود و بارگذاری می گردد و شما باید مراحل نصب برنامه را تا پایان طی کنید، بعد از اتمام نصب نرم افزار مودم gsm ارسال پیامک، نرم افزار زایکسل بصورت خودکار بالا می آید و شبکه سیم کارت فعال می شود آنتن دهی می کند. اگر شما مودم gsm برای ارسال پیامک را خودتان از قبل تهیه کرده اید و تصمیم دارید از نرم افزار ارسال پیامک آسان شرکت فراجهش شمال استفاده کنید، می توانید وارد صفحه تست سخت افزار ارسال پیامک شوید. بعد از آزمایش موفقیت آمیز مشخصات مودم ارسال پیام کوتاه برای ما ارسال می شود و نرم افزار ارسال پیامک مطابق با مشخصات مودم شما آماده میشود و برای شما ایمیل می شود. برای خرید خرید مودم ارسال پیامک زایکسل می توانید وارد سایت شاتل شوید و این مودم ارسال پیامک انبوه را خریداری کنید و بعد نرم افزار ارسال پیامک انبوه فراجهش شمال را دریافت کنید.البته ما هم، سخت افزار ارسال پیامک انبوه زایکسل و نرم افزار ارسال پیامک آسان را با هم ارائه می دهیم.

جی اس ام مودم دی لینک برای پنل ارسال اس ام اس

پنل sms یک سیستم کامپیوتری می باشد که توسط آن کاربر می تواند ارسال اس ام اس گروهی و اس ام اس تبلیغاتی انبوه کند.درضمن دریافت پیام و دیگر امکانات حرفه ای برای تبلیغات ا س ام اسی دارد.این سیستم از یک سخت افزار یا همان مودم gsm یا مودم gprs که شرکت فراجهش از جی اس ام مودم دی لینک و یک پنل ارسال اس ام اس که بر روی کامپیوتر شما نصب می شود تشکیل شده است. با این بسته شما می توانید ارسال اس ام اس از طریق کامپیوتر را برای خودتان راه اندازی کنید.gsm مودم D-link از طریق USB به کامپیوتر وصل می شود.بعد از اتصال مودم به کامپیوتر نرم افزار به صورت خودکار باز می شود و مراحال نصب را طی می کنید و نرم افزار جی اس ام مودم نصب می شود و بعد از بالا آمدن نرم افزار مودم آنتن دهی می کند.مودم پیشنهادی ما جی اس ام مودم دی-لینک مدل DWM-156 می باشد.البته در بازار جی اس ام مودم های مختلف وجود دارد و شما هم می توانید gsm modem را خودتان تهیه می کنید و اگر مودم d-link باشد بسیار عالی است اما اگر مودم دیگری هم باشد مشکلی نیست به هر حال افرادی که جی اس ام مودم از خودشون می باشد باید از صفحه نرم افزار تست , مودم جی اس ام را آزمایش کنید.بعد از آزمایش موفقیت آمیز مشخصات مودم جی اس ام برای ما ارسال می شود و پنل ارسال پیامک مطابق با مشخصات مودم شما آماده میشود و برای شما ارسال می شود.

مودم ارسال پیامک انبوه edge مودم

EDGE مودم برای زمانی بود که اینترنت edge فعال شده بود. این مودم وارد بازار شد و ما این جی اس ام مودم را بررسی و تحلیل کردیم و با نرم افزار ارسال پیامک آزمایش کردیم. چون خوب جواب داد از این مودم در آن زمان استفاده کردیم. این دانگل ارسال اس ام اس الان در بازار پیدا نمی شود و خیلی قدیمی می باشد. توسط یک شرکت چینی طراحی و تولید شده بود. البته الان پیشنهاد نمی دهم که این مودم gsm ارسال پیامک را از بازار خریداری کنید چون سیستم عامل ویندوز خیلی پیشترفته شده است و این سخت افزار ارسال پیامک با ویندوز های جدید کار نمی کند.

gsm modem ارسال پیامک انبوه

این مودم ارسال پیامک انبوه از طریق پورت سریال به کامپیوتر وصل می شد، که البته با برند های مختلفی تولید می شد. در آن زمان کامپیوتر ها پورت سریال یا RS232 داشتند که کامپیوتر های امروزی پورت سریال ندارند بلکه پورت USB دارند. این gsm مودم ارسال پیامک از اولین مودمی بود که شرکت فراجهش شمال برای نرم افزار ارسال پیامک استفاده می کرد و الان دیگه قابل استفاده نمی باشد، چون ساختارش برای کامپیوتر های فعلی مناسب نیست و خیلی کند تر از مودم های USB کار می کند. بنابراین ما اصلا به شما پیشنهاد نمی کنیم از این نوع سخت افزار ارسال پیامک انبوه خریداری کنید.

مودم ارسال اس ام اس پورت pcmcia

این مودم ارسال پیام کوتاه برای زمانی بود که لب تاپ ها دارای پورت pcmcia بودند. الان لب تاپ ها این پورت را ندارند. بنابراین این نوع مودم ارسال پیامک کاملا منسوخ شده است و اصلا کاربردی ندارد.

ارسال پیامک به لیست سیاه از طریق سخت افزار ارسال پیامک

شما هر روز از طریق سیم کارت به دوستانتان و فامیلها و دیگر افراد زنگ می زنید و پیامک می فرستید.
آیا تا بحال از خودتان پرسیدید چرا با اینکه شبکه های اجتماعی فراوان شده اند اما پیامک هنوز محبوبیت خودش را داره.
می خوام چند نمونه مثال بزنم که بر اثر رشد تکنولوژی محبوبیت خودش را از دست داده است اگر توجه کنید 10 سال پیش چقدر مردم روزنامه می خواندند، در هر خانواده ای و در هر منزلی روزنامه خوان زیاد بود، و تبلیغات در روزنامه ها بسیار جذاب بود، اما روز به روز تیراژ چاپ روزنامه ها کم شده است به دلیل اینکه خواننده های روزنامه ، این اطلاعات را در سایت ها می خوانند.
نمونه دیگری که می خوام براتون مثال بزنم، تلویزیون می باشد، این رسانه حداقل تا 5 سال پیش پربیننده تر از الانش بوده است، چرا الان مردم کمتر تلویزیون می بینند؟ بخاطر این است که کانال های اینترنتی مانند آپارات و یوتیوب آنقدر هست که شما می توانید برنامه های دلخواه خودتان را در این کانالها مطالعه کنید.
یک نمونه از خودم می خوام بگم، من در دوران دبیرستان یکی از علاقمندان علم نجوم بودم و همه مجلاتی که در این موضوع منتشر می شد را تا چند سال پیش خریداری می کردم و آنها را مطالعه می کردم ، اما دیگر آن مجله ها الان منتشر نمی شوند، بلکه نسخه الکترونیکی دارند و من فایل pdf آنها را دریافت می کنم.
اگر یادتان باشد 10 سال پیش تبلیغات چاپی خیلی زیاد بود و هر جا می رفتید از این تبلیغات می دیدید، اما الان از این نوع تبلیغات بسیار کم می بینید و نشان می دهد که بر اثر تغییرات فناوری و رشد فناوری اطلاعات، کاربرد این نوع تبلیغات بسیار کم رنگ شده است و کارایی اش را در زمینه تبلیغات از دست داده است.
در مورد رسانه رادیو هم این اتفاق افتاد، الان شما در اینترنت می توانید رادیوهای اینترنتی با محتواهای دلخواه را بشنوید.
اما با همه این تغییرات، رسانه sms محبوبیت خودش را از دست نداد. چرا ارسال پیامک هنوز محبوبیت خودش را دارد؟ چون هم کوتاه و هم بدون محدودیت مکانی و زمانی می باشد.
شما به راحتی می توانید در هر زمانی متنی را از تهران به فردی در بندرعباس برسانید، و همچنین هزینه این نوع تبلیغات نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار ارزان تر می باشد. برای همین شرکت فراجهش شمال نرم افزار ارسال پیامک انبوه با سیم کارت و مودم ارسال پیامک را ارتقاء داده است تا کاربران از این محصول برای تبلیغات واطلاع رسانی استفاده کاربردی ببرند.
برای آشنایی با نرم افزار ارسال پیامک تحت ویندوز می توانید فیلم زیر را مشاهده فرمائید.

فیلم معرفی نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت و جی اس ام مودم

برتری های اطلاع رسانی و تبلیغات از طریق سخت افزار ارسال پیامک

 • ارسال پیامک با مودم و سیم کارت نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه می باشد.
 • پخش و منتشرکردن تبلیغ چاپی بسیار سخت می باشد اما منتشر کردن پیامک خیلی ساده می باشد.
 • پیامک هرچند که کوتاه می باشد و بدون تصویر و صدا می باشد اما تاثیر بسیار بالایی دارد.
 • نسبت هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی به تعداد فروش بسیار بالاتر از دیگر روش های تبلیغاتی می باشد.
 • پیامک خیلی سریعتر از دیگر رسانه ها دیده می شود.
 • فراگیر بودن اس ام اس برای هر نقطه مکانی و زمانی یکی از نقاط قوت آن می باشد.

محمد محمدی گرجی مدیرعامل شرکت فراجهش شمال

امکانات نرم افزار و مودم gsm برای ارسال پیامک


دفترچه تلفن حرفه ای

خوب یکی از نیاز های اصلی هر کسب و کاری، نگهداری و حفظ اطلاعات مشتریانش در یک دفترچه تلفن ساده و کاربردی می باشد. طبق این نیاز و نظر های مشتریان توانسته ایم دفترچه تلفنی حرفه ای اما کاربرپسند طراحی کنیم. به آسانی می توانید مخاطبین را در دفترچه تلفن با اطلاعات کامل ذخیره کنید و از این اطلاعات برای ارسال پیامک استفاده کنید.

 • امکان گروه بندی درختی دفترچه تلفنی
 • ورود مخاطب بصورت مسقیم
 • ورود مخاطبین از طریق فایل اکسل
 • ورود مخاطبین از طریق فایل متنی
 • امکان ورود اطلاعات شماره ها از طریق کپی و پیست بصورت مستقیم
 • ذخیره نشدن شماره های تکراری
 • امکان اضافه کردن فیلد های اختیاری به دفترچه تلفن(مثلا شما برای ثبت اطلاعات مشتری نیاز به یک مشخصه اختصاصی دارید , مثال : شماره اشتراک , یا نام شرکت , شماره دانشجویی به آسانی می توانید این فیلد را به دفترچه تلفن اضافه کنید)

ثبت شماره در دفترچه تلفن نرم افزار ارسال اس ام اس گروهی
نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر از طریق سیم کارت و مودم

ورود شماره موبایل ها از فایل اکسل به دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک با مودم

ورود شماره موبایل مخاطبین از طریق فایل txt به دفترچه تلفن نرم افزار gsm

ورود شماره مخاطبین به دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک از طریق کامپیوتر

ارسال پیامک گروهی

در این بخش به راحتی می توانید لیست شماره ها را در ستون شماره ها بنویسید و یا اینکه از دفترچه تلفن گروه مخاطبین مورد نظر را انتخاب کنید و از لیست مخاطبین نمایش داده شده هر کدام را انتخاب کنید و به ستون شماره ها اضافه کنید.
در این بخش همچنین می توانید شماره هایی که ابتدای آنها +98 یا 00 داشته باشد را اصلاح کنید. این بخش دارای امکانات زیر می باشد

 • ارسال پیام تکی
 • ارسال پیامک گروهی
 • ارسال پیامک هوشمند
 • ارسال پیامک نظیر به نظیر یا متناظر
 • ارسال پیامک انبوه بصورت سریالی یا تصادفی
 • ارسال پیامک زمانبندی شده
 • ارسال پیامک تبریک تولد و ازدواج خودکار
 • ارسال پیامک فلش
 • فهرست پیام های در صف ارسال
 • فهرست پیام های ارسال شده
 • امکان گرفتن خروجی فایل اکسل از پیام های ارسالی
 • ارسال مجدد پیام های ارسال نشده

نرم افزار مدیریت اس ام اس بخش ارسال پیامک از دفترچه تلفن

ارسال پیامک هوشمند

اگر در موقع ارسال پیامک گروهی متن پیام شما به شکل زیر باشد :
سلام جناب[family] [name] شما به به جلسه با شماره اشتراک [Field1] دعوت شدید .
نرم افزار مودم ارسال پیامک در موقع ارسال شماره مورد نظر را بررسی می کند، به جای موارد داخل[family] [name] نام و نام خانوادگی آن شماره تلفن را از دفترچه تلفن استخراج می کند و در موقع ارسال پیام گروهی در متن پیام قرار می دهد. در ضمن اگر در دفترچه تلفن یک ویژگی مرتبط با کسب و کارتان ایجاد کردید، برای آن ویژگی هم می توانید ارسال هوشمند داشته باشید باید برای هر فیلد اختیاری [Field1] در متن پیام داشته باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی با نام خانوادگی مخاطب به مراتب تاثیر گذار تر از یک پیامک تبلیغاتی بدون نام خانوادگی است

مطمئنا شما هم این را تائید می کنید، که برای هر شخصی اسم و فامیلی اش با ارزش می باشد و از اینکه مورد توجه دیگران با نام یا فامیلی خود قرار گیرد حس خوبی دارد.
می توانید این مساله را آزمایش کنید.
شما هر روز به محل کار خودتان می روید،
اول صبح به همکاران سلام می دهید واحوال پرسی می کنید.
این مورد را آزمایش کنید.
یک روز به همکاران فقط سلام خالی دهید.
روز دوم سلام با نام یا فامیلی بدید، مثلا "سلام آقا محمد" یا سلام خانم اکبری"
عکس العمل ها را مقایسه کنید.
وقتی که به دیگران با نامشان سلام می دهید، عکس العمل رضایت بخش تری از طرف مقابل می بینید.
پیامک هوشمند دقیقا همچین حسی را به دریافت کننده پیامک می دهد
.در ارسال پیام گروهی هوشمند می توانید در متن پیام از ویژگی های دفترچه تلفن استفاده کنید.
مثال : "سلام جناب [family] تابستان آینده گران نخرید.تیشرت های ما به علت تغییر فصل تخفیف خورده است" نرم افزار ارسال پیامک گروهی بصورت خودکار در موقع ارسال به جای [family] فامیلی آن شخص را در متن پیام قرار می دهد و به آن مخاطب ارسال می کند.
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از ارسال پیامک هوشمند داشته باشید مقاله زیر را مطالعه کنید:
پیامک هوشمند در نرم افزار ارسال پیامک انبوه با کامپیوتر : ارسال پیامک تبلیغاتی با نام و نام خانوادگی از دفترچه تلفن

ارسال پیامک نظیر به نظیر از فایل اکسل

شاید برای شما پیش آمده است، که یک آموزشگاه دارید و تعداد 500 تا دانش آموز دارید، که در پایان دوره آموزشی هر کدام در درسشان نمره خاصی گرفته اند. خوب شما اطلاعات این افراد را در فایل اکسل دارید و می خواهید ارسال پیامک از فایل اکسل انجام دهید. به آسانی اطلاعات فایل اکسل را به بخش نظیر به نظیر می دهید.

فایل اکسل برای ارسال پیام نظیر به نظیر

نرم افزار بصورت خودکار برای هر شماره پیام مورد نظر خودش مانند فایل اکسل بالا، را ارسال می کند.درضمن امکان ارسال پیام نظیر به نظیر زماندار هم وجود دارد.برای هر ردیف می توان تاریخ و زمان را تعریف کرد تا نرم افزار در همان تاریخ پیام را ارسال کند.
علاوه بر این بعضی افراد از این بخش برای ارسال پیامک انبوه از فایل اکسل استفاده می کنند، یعنی ستون شماره همراه و یک پیام را برای همه ارسال می کنند.
ارسال پیام نظیر به نظیر برای ارسال لیست فاکتورها، لیست چکها، لیست اقساط بانکی، لیست بدهی ها، لیست حقوق کارمندان، لیست قبض آب و برق استفاده می شود.
چندین اداره آب و برق در شهر های مختلف از این بخش برای ارسال اطلاعات قبض آب و برق استفاده می کنند.

ارسال پیامک نظیر به نظیر

ارسال پیامک متناظر

br/>
از طریق نرم افزار ارسال پیامک آسان و ارسال پیامک به بلک لیست قلب مشتریان را هدف بگیرید

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی

اگر شما یک محصولی تولید کرده اید و می خواهید بصورت انبوه به شماره های یک شهر یا یک منطقه ارسال پیامک کنید، در قسمت ارسال پیامک انبوه می توانید شماره شروع و شماره پایان را مطابق شکل زیر وارد کنید، نرم افزار بصورت سریالی یا تصادفی شماره ها را ایجاد می کند و متن پیام را می نویسید و کلید ارسال را کلیک می کنید و پیام ها ارسال می شود. شما با این روش ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی را انجام داده اید.

نرم افزار ارسال پیامک انبوه با کامپیوتر

ارسال پیامک زماندار یا ارسال پیامک زمانبندی شده

نرم افزار مودم ارسال پیامک در این حالت ارسال پیامک در زمان مشخص شده را انجام می دهد، مثلا شما چکی دارید برای 3 ماه بعد می باشد می توانید در نرم افزار ارسال پیامک آسان، متن پیام و تاریخ و زمان را مشخص کنید تا نرم افزار در آن تاریخ مقرر پیام را ارسال کند.

ارسال پیامک زماندار یا ارسال پیامک زمانبندی شده

ارسال پیامک تبریک تولد و ازدواج خودکار

ارسال پیامک تبریک تولد و تبریک ازدواج بصورت خودکار در نرم افزار ارسال پیامک خودکار امکان پذیر می باشد. ثبت پیام تبریک اختصاصی برای هر عضو دفترچه تلفن امکان پذیر می باشد.ثبت پیام پیش فرض تبریک برای همه افراد امکان پذیر می باشد. نرم افزار بصورت خودکار در تاریخ تولد و ازدواج پیامک تبریک را ارسال می کند.

ثبت شماره در دفترچه تلفن نرم افزار ارسال اس ام اس گروهی

دریافت پیامک

در قسمت دریافت پیامک، پیام های دریافت لیستش نمایش داده می شود و امکان پاسخ، هدایت پیام حذف تکی و کلی پیام ها، گرفتن خروجی فایل اکسل از پیام ها در این قسمت وجود دارد.

دریافت پیامک در نرم افزار ارسال پیامک آسان

پردازش پیام

در این بخش از نرم افزار، امکان ایجاد نظرسنجی پیامکی، پاسخ خودکار، هدایت پیام، ذخیره خودکار شماره موبایل در دفترچه تلفن از طریق دریافت پیامک دارد.
نظرسنجی پیامکی : شما در این بخش می توانید کد هایی را تعریف کنید، نرم افزار وقتی این کدها را از طریق دریافت پیامک از مشتریان شما دریافت می کند به شما گزارش نموداری می دهد و حتی شما می توانید برای هر کد گزارش افرادی که آن کد را فرستاند را هم دریافت کنید.
پاسخ خودکار یا منشی پیامکی: شما می توانید به ازای هر کد یک پاسخی تعیین کنید که نرم افزار بعد از دریافت آن کد برای همان شماره پاسخ تعیین شده از قبل را ارسال کند.
هدایت پیام یا فوروارد اس ام اس: شماره ای را می توانید تعیین کنید که نرم افزار بعد از دریافت هر پیامک، آن را برای شماره مورد نظر ارسال مجدد کند.
ذخیره خودکار شماره موبایل در دفترچه تلفن: نرم افزار از طریق دریافت پیامک بصورت کد دستوری *نام*نام خانوادگی# مانند *محمد*محمدی گرجی# آن شماره را در دفترچه تلفن ذخیره می کند.

میدونین20 درصد از مشتریانی که از شما خرید نکردند با ارسال پیامک یادآدوری منجر به خرید می شوند!

چندی پیش به یک فروشگاه مراجعه کردم، دنبال یک قطعه ای الکترونیکی بودم، آن مدیر آن فروشگاه گفت فعلا این قطعه را ندارم و 2 هفته دیگر این قطعه برام می رسه، کارتش را داد تا من با اون شخص تماس بگیرم.
زمان گذشت و من متاسفانه کارتش را گم کردم و شماره تماسش را هم نداشتم. چون این فروشگاه در شهر دیگر بود من حوصله رفتن به آن شهر را هم نداشتم.
در نهایت زمانی زیادی گذشت، و من در شهر خودم آن را پیدا نکردم و مجبور شدم دوباره به آن فروشگاه مراجعه کنم.
اما از شانس بد من آن روز فروشگاه تعطیل بود. دلیلش را نمی دانم. با اینحال خرید این قطعه برای من یک مشکل بزرگ شد.
اگر این فروشگاه یک روال اطلاع رسانی به مشتریان نیازمندش را داشت و از طریق پیامک به من خبر می داد مطمئنا من می توانستم، کالای مورد نیازم را سریع خرید کنم.
متاسفانه در نهایت من از یک شرکت دیگر این قطعه را با مشکلات زیاد تهیه کردم.
موقعی که مشتری به یک فروشگاه مراجعه می کند حتی اگر خرید هم نکرد، می توان از طریق پیامک نسبت به محصولات جدید به او اطلاع رسانی کرد و از این طریق احتمال فروش آن محصول بالا می رود.

دانلود دمو نرم افزار ارسال اس ام اس با کامپیوتر- نسخه نمایشی

اگر فکر می کنید پرداخت هزینه برای تبلیغات بیهوده می باشد پس بهتر است ورشکستگی را تجربه کنید

فیلم هایی از نرم افزار ارسال پیامک آسان با سیم کارت شرکت نرم افزار فراجهش شمال


 • فیلم آموزشی ارسال پیامک گروهی , لیستی , زماندار , هوشمند ,انبوه و نظیر به نظیر

 • فیلم آموزشی دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت

 • فیلم آموزشی نصب نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت و جی اس ام مودم

 • آموزش ارسال نظیر به نظیر زماندار

 • آموزش تنظیمات نرم افزار ارسال پیام و شارژ سیم کارت

 • آموزش ورود شماره ها از فایل اکسل و فایل txt و کپی پیست مستقیم

 • آموزش توقف و شروع مجدد ارسال پیامک گروهی با سیم کارت و مودم

 • آموزش نظرسنجی پیامک و پاسخ خودکار

 • آموزش ثبت کشور , استان , شهر در دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک

 • آموزش ارسال پیامک هوشند با نام و نام خانوادگی از دفترچه تلفن

 • آموزش ارسال ارسال مجددپیام های Not Sent شده درنرم افزار ارسال پیامک

 • دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک با مودم

 • نحوه حذف نرم افزار ارسال پیامک از کامپیوتر

  نحوه حذف نرم افزار ارسال پیامک از کامپیوتر

 • روش حذف +۹۸ از ابتدای شماره های موبایل در فایل اکسل

  روش حذف +۹۸ از ابتدای شماره های موبایل در فایل اکسل

 • تنظیمات ساعت و تاریخ و فرمت تاریخ کامپیوتر

  تنظیمات ساعت و تاریخ و فرمت تاریخ کامپیوتر

 • پشتیبان گیری در نرم افزار ارسال پیامک آسان

  پشتیبان گیری در نرم افزار ارسال پیامک آسان

 • همه دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک آسان

  همه دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک آسان


نظر صوتی مشتریان نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر
فیلم تشکر ترکان نژاد از تبریز درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"ازصاحبان صنایع و کسب و کار دعوت می کنیم از این نرم افزار استفاده نمایید."

فیلم تشکر حسینی از تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"به کسب و کار اینترنتی ما کمک کرده و از پشتیبانی شرکت فراجهش شمال متشکرم."

پیام تشکر حامد آزرم از شرکت زوم ای اف از افغانستان درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"نرم افزار ارسال پیامک انبوه ارائه شده شما دارای کیفیت بسیار بالا ، سرعت قابل قبول ، هماهنگی نرم افزاری و سخت افزاری ، دقت و امکانات لازم در ارسال بوده ، که رضایت مشتریان ما را در پی داشته است."

پیام تشکر محمد افتخاری از فروشگاه لوکا تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"با قدردانی از زحمات و پشتیبانی فوق العاده شما اینجانب محمد افتخاری فروشنده عمده لوازم خانگی رضایت خود را نسبت به نرم افزار ارسال پیامک آسان اعلام می دارم."

پیام تشکر سعید احمدی از شرکت تکنوپرداز تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"احتراما مراتب قدرانی و تشکر را از حضرتعالی بدلیل پشتیبانی نرم افزار در طی این چند سال پذیرا باشید. بیگمان در عصری که پشتیبانی از اهمیت بسزایی برخوردار است تیم شما نهایت تلاش و پشتیبانی خود را بعد از چند سال کما فی سابق دارا است."

پیام تشکر علیرضا حسینی از شرکت بامیا تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"ضمن تشکر از حضرتعالی و پرسنل زحمت کشتان جهت پشتیبانی و پاسخگویی عالی شما ، آرزوی موفقیت و پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه شما را داریم."

پیام تشکر مینو لطیفی از فروشگاه برندس تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"احتراما به پاس قدردانی از زحمات بی شائبه حضرتعالی برای نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش این نرم افزار کارآمد و بدون اشکال مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام می دارم."

پیام تشکر پویان جعفری از گروه بازرگانی صنعتی کاسپین یو پی وی سی درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"ضمن قدردانی از خدمات پس از فروش نر افزار ارسال اس ام اس انبوه به اطلاع می رسانیم که نرم افزار نامبرده بدون نقص می باشد و از کارایی خوبی برخوردار است."

پیام تشکر علی اکبر محسنی ازتعاونی مسکن آرمان اسکان ایرانیان تهران

"نظر به استفاده این تعاونی از خدمات ارزنده شرکت فراجهش شمال , ضمن تشکراز بخش پشتیبانی رضایت خود را از نرم افزار فوق اعلام می کند."

پیام تشکر محسن عبدالهی از موسسه حقوقی هما حامیان دادخواه تهران

"ضمن قدردانی و سپاس از راه اندازی سیستم ارسال پیامک توسط آن شرکت محترم به دلیل خدمات همیشگی و کارایی نرم افزار ارائه شده بدین وسیله مراتب قدردانی خود را اعلام می نماییم."

پیام تشکر محمد رضا حسن زاده از آموزشگاه امور مالی و بازرگانی بازارسازان تهران

"تجربه استفاده از نرم افزار ارسال پیامک طراحی شده توسط برنامه نویسان آن شرکت معظم , ما را بر آن داشت کهمراتب تقدیر و تشکر خود از پرسنل آن شرکت را اعلام داریم."

پیام تشکر خانم شهرزاد رحمتی از مدرسه نرم افزار تهران

"اینجانب شهرزاد رحمتی مدیر مدرسه نرم افزار معماری , بدین وسیله رضایت خود را از محصول شما اعلام نموده و از همکاری صمیمانه و پشتیبانی دلسوزانه جنابعالی که ما را در رسیدن به اهداف فرهنگی این مرکز در جهت اطلاع رسانی بسیار یاری نمودید سپاسگزارم و مراتب قدردانی را از شما و همکارانتان بجا می آورم"

پیام تشکر آقای رهنورد از پخش بلبرینگ امبران تهران

"احتراما ضمن قدردانی از زحمات حضرت عالی در جهت کمک به صنعت و رونق کسب و کار در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل , مراتب تشکر و قدردانی خود و مجموعه همکاران در شرکت ایران بلبرینگ و رضایت کامل از نرم افزار ارسال پیامک آسان را خدمت شما ابراز می دارم. "

پیام تشکر آقای روزی خوار از شرکت توان صنعت آردین تهران

"ضمن تشکر از حسن توجه جنابعالی و سایر همکاران محترم ،به استحضار میرساند پیرو درخواست ارسال یک دستگاه جی اس ام مودم به همراه نرم افزار ارسال پیامک انبوه متعلق به شرکت تحقیقات کاربردی فراجهش شمال ، کارشناسان شرکت توان صنعت آردین ضمن به کارگیری این نرم افزار در امور تبلیغاتی خود مراتب رضایت و تشکر خود را کتبا به مدیریت آن شرکت محترم اعلام می دارد."

پیام تشکر آقای علی رستگار از شرکت مشاوره هزاره سوم تهران

"باعث افتخار ما بوده که در یکسال و نیم گذشته , از نرم افزار ارسال پیامک شرکت شما برای مدیریت باشگاه مشتریان نشرچشمه و باشگاه مشتریان کافه رمنس استفاده کرده ایم و این نرم افزار از کارایی لازم برخوردار بوده است."

پیام تشکر آقای مرتضی رضایی مدیریت دپارتمان علمی آموزشی ای نماد تهران

"مراتب تشکر و قدردانی خود را با اعلام رضایت کامل از نرم افزار ارسال پیامک آسان در کمک به جهت ترویج امور آموزشی اعلام می نماید."

پیام تشکر آقای مهران رهنما از دفتر پیشخوان خدمات دولتی اسلام شهر تهران

"نظر به استفاده این دفتر از خدمات ارزنده شرکت فراجهش شمال و نرم افزار پیام رسان , ضمن تشکر از پشتیبانی بی نقص , رضایت کامل خود را از نرم افزار فوق و پشتیبانی آن اعلام می دارم."

پیام تشکر آقای مهران شاهسوند ازشرکت توان خودرو تهران

"بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از نرم افزار پیامک آسان و همچنین خدمات پس از فروش بسیار عالی شما و همکاران را اعلام می دارم."

پیام تشکر آقای کامران واعظی ازشرکت ایران مدیا تهران

"بدین وسیله مراتب قدردانی و رضایت خود را از نرم افزار سودمند ارسال پیامک انبوه از طریق مودم های جی اس ام اعلام می دارد.قابلیتها و امکانات منحصر بفرد نرم افزار باعث گردید تا بتوانیم بسیاری از مشکلات مربوط به ارسال پیامک به مشتریان شرکت را حل و فصل نماییم ."

پیام تشکر آقای سعید احمدی ازشرکت گلدن جت تهران

"ضمن تشکر از حضرتعالی و پرسنل زحمت کشتان بابت طراحی و نصب نرم افزار sms ,توفیق روز افزون حضرتعالی و پیشرفت شما را از خداوند منان مسئلت داریم."

پیام تشکر فرشاد کریمی از شرکت آران سوله تهران

"با عنایت به خرید و استفاده از نرم افزار پیامک آسان و خدمات پس از فروش شرکت مطبوع و همچنین ساده بودن نرم افزار در ارائه خدمات این شرکت ,مراتب تشکر و قدردانی خود را از آن شرکت محترم را اعلام می دارد."

پیام تشکرعلیرضا ساعدی از شرکت تارا عرشیا جلوه مشهد

"صمیمانه تقدیر خود را از عملکرد منسجم , پاسخگو و متعهد شرکت فراجهش شمال اعلام داشته و ضمن تبریک برای ایجاد نرم افزاری در خور تحسین , رضایتمندی شرکت عرشیا جلوه را در خصوص پک و پشتیبانی بی نقص از محصولتان ابراز می داریم."

پیام تشکرآریا شاهی از شرکت ساختمانی و تاسیساتی خشت اول مشهد

"ضمن تقدیم سپاس جهت پشتیبانی عالی و پاسخگویی بی نقص جنابعالی آرزوی موفقیت و همچنین پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه تحت مدیریت شما را داریم."

پیام تشکرسهیلا رحمانی از موسسه علمی رحمانی ازکرج

"به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد اهداف تبلیغاتی اعلام می دارم,از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت , تداوم حضور و ارتقای کیفیت و توسعه پایدار را مسئلت دارم."

پیام تشکر بهزاد تقی پور از مرکز معاینه فنی خودروهای سبک قائم دژ کرج

"ااحتراما ضمن قدردانی از زحمات حضرتعالی از بابت پنل اس ام اس و سیستم آسان مراتب تشکر و قدردانی خود را خدمت شما ابراز می دارم امید است با استعانت از خداوند متعال پیشرفت روز افزون شما را در عرصه انفورماتیک مشاهده نمائیم."

پیام تشکر سید رضا حسینی از شرکت فنی مهندسی نگارخودرو بابل

"بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس شرکت نگارخودرو را از حسن همکاری خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه جناب عالی اعلام نموده و برای شما در تمام عرصه های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می نمایم."

پیام تشکر بهروز نظری از اتحادیه آجیل و خشکبار فروشان اردبیل

"با احترام بدینوسیله از مدیریت محترم شرکت فراجهش شمال جناب مهندس محمد محمدی گرجی به خاطر تولید نرم افزار ارسال اس ام اس انبوه کمال تقدیر و تشکر را از طرف خود و اعضای هیئت مدیره ابراز می داریم."

پیام تشکرحمید جعفری از کافی نت طورسینا از بوشهر

"اینجانب حمید جعفری مدیریت موسسه و دفتر خدمات رایانه ای طورسینا لازم دانستم به پاس رضایت از محصول شما مراتب تقدیر و تشکر خودرا خدمتتان عرضه دارم.نرم افزار ارسال پیامک انبوه ارائه شده شما دارای کیفیت بسیار بالا، سرعت قابل قبول، هماهنگی نرم افزاری و سخت افزاری، دقت و امکانات لازم در ارسال بوده که رضایت ما را در پی داشته است.امید که بتوانید در ارائه خدمات خود به مشتریان همچون گذشته موفق وپیروز باشید."

پیام تشکر آقای ترابی نیازمندی های بازارنما همدان

"ضمن تشکر از زحمات جنابعالی در راستای تبلیغات , نرم افزار جی اس ام مودم که برای شرکت نیازمندی بازارنما بسیار مفید واقع شده , در ضمن رضایت کامل خود را در جهت استفاده از نرم افزار را کتبا اعلام می نمایم , انشاالله بتوانیم خدمات بهتری به مشتریان خود در تمامی زمینه ها ارائه نماییم."

پیام تشکر آقای محمد عزودی از شرکت آسان گشت کیش

"احتراما نظر به استفاده شرکت خدمات مسافرتی آسان گشت از نرم افزار ارسال پیام کوتاه انبوه و ضمن تشکر از پشتیبانی عالی شما از نرم افزار و رضایت کامل شرکت آسان گشت , تشکر ویژه گروه آسان گشت را پذیرا باشید."

پیام تشکر آقای مالک خان احمدی نماینده آتیه سازان بیمه سامان آزادشهر

"به استحظار می رساند اینجانب مالک خان احمدی نماینده آتیه سازان بیمه سامان نسبت به نرم افزار ارسال پیامک آسان متعلق به شرکت فراجهش شمال و همین طور از پشتیبانی قوی شما احساس رضایت مندی کامل را دارم."

پیام تشکرعلی اصغر سنگ سفیدی از آموزشگاه علمی آزاد کانون دانش آزادشهر

"احتراما ضمن قدردانی از زحمات حضرت عالی از بابت پنل اس ام اس جی اس ام مودم مراتب تشکر و قدردانی خود و مجموعه همکاران را خدمت شما ابراز می دارم."